Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
pozycje seksualne
30.06.2015
5 najlepszych pozycji seksualnych

Decydując się spotkania sponsorowane, zapewne kierujesz się bogactwem wrażeń, jakie może zapewnić dziewczyna z seks ogłoszenia. Oferty erotyczne zawierają co prawda informacje, na spełnienie jakich fetyszy możesz liczyć, ale jeśli chodzi o klasyczny stosunek – tu panuje pełna dowolność. Dlatego w każdej sytuacji warto wiedzieć, jak szerokie możliwości rysują się przed partnerami. Poznaj 5 najlepszych pozycji. 

Pozycja misjonarska

Ktoś zapyta: „odwiedzasz agencje towarzyskie, by robić to jak wszyscy?”. Cóż, coś jednak sprawia, że ta najłatwiejsza pozycja seksualna cieszy się niesłabnącą popularnością. Kobieta leży na plecach z rozłożonymi nogami, a mężczyzna, oparty na łokciach, może ją swobodnie penetrować. Z pewnością do zalet należy naturalność i bliskość jaka się wytwarza, a więc jeżeli wyszukujesz sex anonse, by odnaleźć w seksie doznania, klasyka zasługuje na gromkie brawa. Przy dłuższej relacji, na przykład gdy w grę wchodzi sponsoring, „misjonarz” może okazać się oklepany. Czas na kolejne opcje.

Na pieska

Zwykle wybiera się sex ogłoszenia, by poczuć w łóżku pewność i dominację. Te doznania towarzyszą mężczyznom w stosunku „na pieska”, gdy w analogiczny do świata zwierząt sposób kobieta leży wypięta ku partnerowi, a ten penetruje ją od tyłu, w pełni kontrolując tempo i głębokość pchnięć. Z uwagi na tę nieukrywaną dominację i towarzyszący jej (zwykle przez brak delikatności i nieumiejętność) ból, kobiety z góry odmawiają tego rodzaju zabawy. Dziewczyny zamieszczające darmowe ogłoszenia towarzyskie zastrzegają zwykle, na jaki stosunek są gotowe, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie problemu z realizacją tej zwierzęcej fantazji. Może być ona zresztą równie przyjemna dla kobiet nie tylko lubiących dominację, ale również pieszczoty całego ciała. Ręce pozostają wolne... :)

Na jeźdźca

Spotykając dziewczynę z sex ogłoszenia, możesz mieć również ochotę na poczucie realnej dominacji. Każdy zresztą lubi sobie popatrzeć... a w przypadku „jeźdźca” nie ma z tym większego problemu. Mężczyzna jedynie leży na plecach, a dosiadająca go partnerka kontroluje tempo i stopień penetracji. Jeżeli lubisz pikantne kontakty towarzyskie, przygotuj się na dawkę wrażeń, bowiem to kobieta ma tu większe szanse na orgazm pochwowy, a mężczyzna „zyskuje na czasie”, ponieważ jego stosunek może się przedłużyć. Fakt faktem, możesz jednak poczuć się nieco osaczonym.

69

Sześć na dziewięć to kolejna szczypta pikanterii. W przypadku, gdy wybierasz prywatne oferty, warto abyś wiedział, czy przyszłej partnerce seksualnej odpowiada stosunek oralny. Powstaje pytanie, czy pozwali się pieścić, a jednocześnie nie przeszkadza jej miłość francuska bez użycia prezerwatywy. Tak czy inaczej, jednoczesne pieszczenie zawiera w sobie zarówno ogromny potencjał przyjemności, jak i ryzyko kompletnego fiaska. Dlaczego? Niektórzy po prostu nie potrafią dawać i odczuwać w jednej chwili. Sprawdzają prywatnie anonse towarzyskie, powinieneś mieć tego świadomość.

Pozycja stojąca

Dzwoniąc do dziewczyny na telefon, możesz mieć ochotę na szybki numerek. Pozycja na stojąco – znasz to jedynie z filmów? A kto powiedział, że życie nie pisze różnych scenariuszy? Tak czy inaczej, na stojąco możesz osiągnąć rozkosz na kilka sposobów. Od przodu – przy ścianie i niewielkiej różnicy wzrostu. Od tyłu – podobnie, wykorzystując oparcie np. komody oraz... w dowolnym miejscu, pod warunkiem że jesteś wystarczająco zdrowy i silny, a kobieta nie stanowi zbyt dużego ciężaru. Jeżeli orgazm ma być okupiony pękniętym kręgosłupem, lepiej naprawdę przenieść się zawczasu do łóżka...

Sypialnie tego świata widziały już setki pomysłów na osiągnięcie obopólnej przyjemności. My zaprezentowaliśmy zalety i wady najpopularniejszych pozycji. Z jakichś powodów od wieków są wskazywane jako najlepsze. Być może dziewczyny prywatnie znają inne sztuczki, które okazują się lepsze...?

Powrót do listy

Zobacz również

11.09.2015
Czym jest sponsoring ?

Sponsoring w ostatnich latach stał się przedmiotem artykułów, badań naukowych, a nawet inspiracją do stworzenia głośnych filmów. Ta nowa forma, spotkania sponsorowane o pewnej ciągłości, ma swoje korzenie we wzrastającej migracji do dużych obszarów miejskich i popularyzacji internetu.

Więcej...
30.08.2015
Czy umówić się z dziewczyną na seks ?

Jeżeli przeglądasz ogłoszenia erotyczne, zapewne zastanawiasz się, jakie miejsce będzie idealne na spotkanie. Jest kilka opcji – każda ma swoje wady i zalety, ale przecież najważniejszy jest w tej sytuacji komfort dla obu stron. Nie trzeba znać piramidy Maslova by wiedzieć, że bez zaspokojenia podstawowych potrzeb, trudno przejść do realizacji tych wyższego rzędu...

Więcej...