Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
pozycje seksualne
30.06.2015
5 najlepszych pozycji seksualnych

Decydując się spotkania sponsorowane, zapewne kierujesz się bogactwem wrażeń, jakie może zapewnić dziewczyna z seks ogłoszenia. Oferty erotyczne zawierają co prawda informacje, na spełnienie jakich fetyszy możesz liczyć, ale jeśli chodzi o klasyczny stosunek – tu panuje pełna dowolność. Dlatego w każdej sytuacji warto wiedzieć, jak szerokie możliwości rysują się przed partnerami. Poznaj 5 najlepszych pozycji. 

Pozycja misjonarska

Ktoś zapyta: „odwiedzasz agencje towarzyskie, by robić to jak wszyscy?”. Cóż, coś jednak sprawia, że ta najłatwiejsza pozycja seksualna cieszy się niesłabnącą popularnością. Kobieta leży na plecach z rozłożonymi nogami, a mężczyzna, oparty na łokciach, może ją swobodnie penetrować. Z pewnością do zalet należy naturalność i bliskość jaka się wytwarza, a więc jeżeli wyszukujesz sex anonse, by odnaleźć w seksie doznania, klasyka zasługuje na gromkie brawa. Przy dłuższej relacji, na przykład gdy w grę wchodzi sponsoring, „misjonarz” może okazać się oklepany. Czas na kolejne opcje.

Na pieska

Zwykle wybiera się sex ogłoszenia, by poczuć w łóżku pewność i dominację. Te doznania towarzyszą mężczyznom w stosunku „na pieska”, gdy w analogiczny do świata zwierząt sposób kobieta leży wypięta ku partnerowi, a ten penetruje ją od tyłu, w pełni kontrolując tempo i głębokość pchnięć. Z uwagi na tę nieukrywaną dominację i towarzyszący jej (zwykle przez brak delikatności i nieumiejętność) ból, kobiety z góry odmawiają tego rodzaju zabawy. Dziewczyny zamieszczające darmowe ogłoszenia towarzyskie zastrzegają zwykle, na jaki stosunek są gotowe, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie problemu z realizacją tej zwierzęcej fantazji. Może być ona zresztą równie przyjemna dla kobiet nie tylko lubiących dominację, ale również pieszczoty całego ciała. Ręce pozostają wolne... :)

Na jeźdźca

Spotykając dziewczynę z sex ogłoszenia, możesz mieć również ochotę na poczucie realnej dominacji. Każdy zresztą lubi sobie popatrzeć... a w przypadku „jeźdźca” nie ma z tym większego problemu. Mężczyzna jedynie leży na plecach, a dosiadająca go partnerka kontroluje tempo i stopień penetracji. Jeżeli lubisz pikantne kontakty towarzyskie, przygotuj się na dawkę wrażeń, bowiem to kobieta ma tu większe szanse na orgazm pochwowy, a mężczyzna „zyskuje na czasie”, ponieważ jego stosunek może się przedłużyć. Fakt faktem, możesz jednak poczuć się nieco osaczonym.

69

Sześć na dziewięć to kolejna szczypta pikanterii. W przypadku, gdy wybierasz prywatne oferty, warto abyś wiedział, czy przyszłej partnerce seksualnej odpowiada stosunek oralny. Powstaje pytanie, czy pozwali się pieścić, a jednocześnie nie przeszkadza jej miłość francuska bez użycia prezerwatywy. Tak czy inaczej, jednoczesne pieszczenie zawiera w sobie zarówno ogromny potencjał przyjemności, jak i ryzyko kompletnego fiaska. Dlaczego? Niektórzy po prostu nie potrafią dawać i odczuwać w jednej chwili. Sprawdzają prywatnie anonse towarzyskie, powinieneś mieć tego świadomość.

Pozycja stojąca

Dzwoniąc do dziewczyny na telefon, możesz mieć ochotę na szybki numerek. Pozycja na stojąco – znasz to jedynie z filmów? A kto powiedział, że życie nie pisze różnych scenariuszy? Tak czy inaczej, na stojąco możesz osiągnąć rozkosz na kilka sposobów. Od przodu – przy ścianie i niewielkiej różnicy wzrostu. Od tyłu – podobnie, wykorzystując oparcie np. komody oraz... w dowolnym miejscu, pod warunkiem że jesteś wystarczająco zdrowy i silny, a kobieta nie stanowi zbyt dużego ciężaru. Jeżeli orgazm ma być okupiony pękniętym kręgosłupem, lepiej naprawdę przenieść się zawczasu do łóżka...

Sypialnie tego świata widziały już setki pomysłów na osiągnięcie obopólnej przyjemności. My zaprezentowaliśmy zalety i wady najpopularniejszych pozycji. Z jakichś powodów od wieków są wskazywane jako najlepsze. Być może dziewczyny prywatnie znają inne sztuczki, które okazują się lepsze...?

Powrót do listy

Zobacz również

17.04.2016
Z pamiętnika quasi-sponsora – cz. 3 Noc w alpejskim schronisku

Zaskakujące fellatio nie zaburzyło naszych relacji. Patrycja w krótkich, ale coraz bardziej regularnych rozmowach telefonicznych wyrażała głęboki entuzjazm i podniecenie dużym miastem, poważną pracą, nowymi perspektywami. Gdy próbowałem mimochodem dowiedzieć się czegoś więcej o jej przeszłości, zmieniała temat, raz tylko ze złością rzuciła, że gdyby nie wyjechała, zamiast korporacji, czekałyby na nią jedynie agencje towarzyskie. Ton głosu i skrywana rana kazały mi się wycofać. W gruncie rzeczy, nie chciałem traktować jej jak dziewczyny na telefon. Czy był to sponsoring? Możliwe. W końcu migałem się od przyjęcia jakiejkolwiek opłaty za mieszkanie („odkładaj na później, nie potrzebuję teraz tych pieniędzy) i co jakiś czas przysyłałem jej kwiaty albo drobne prezenty. Ale poza tym jednym fantastycznym „blowjobem” (poznałem to słowo śledząc przed laty anonse erotyczne i nadal mnie bawiło), nie zanosiło się na nic więcej. Może byłem chory – ale potrzebowałem jedynie świadomości, że jest gdzieś tu, w Warszawie i jest bezpieczna, szczęśliwa. Oczywiście, chciałbym ją kochać, pieprzyć, zerżnąć, a jednocześnie ujmowała mnie swoją pracowitością i oddaniem... Idealny materiał na żonę? Ale ja nawet nie chciałem mieć dziewczyny prywatnie. A co dopiero żony. Zobowiązania? Wystarczą mi zobowiązania na giełdzie...

Więcej...
13.04.2016
Opowiadanie erotyczne - Wieczór kawalerski cz. 1

Przyjaźnili się latami – Tomek, Arek i Krystian; łączyła ich dzielnica i wspólne wychowanie. Tomek: tajemniczy i rzeczowy, Arek: narwany i serdeczny, Krystian: opanowany i wzbudzający sympatię. Na przestrzeni lat do ich grona dołączyło kilku innych kumpli i choć każdy w tym gronie zupełnie się różnił – nadal potrafili wspólnie spędzać czas, okazjonalnie wychodząc na piwo, grając w piłkę nożną, czy współpracować na gruncie zawodowym.

            Dla Krystiana – najbardziej ambitnego i poważnego z chłopaków – nadszedł czas poważnych decyzji: ślub z dziewczyną, którą poznał jeszcze w gimnazjum. Było oczywiste, że wesele odbędzie się również w gronie najbliższych kumpli, którzy postanowili spędzić wieczór kawalerski, który na długo pozostanie w pamięci. Arek – prawdziwy imprezowy automat –  postanowił wszystko zorganizować, korzystając ze swojego melanżowego doświadczenia. Wynajął domek nad jeziorem, zorganizował leśną strzelnicę, grill z dziczyzną, bardzo solidny zapas alkoholu. Z jednym pomysłem postanowił nie dzielić się z resztą. Ponieważ agencje towarzyskie odpadały, przejrzał sex ogłoszenia i wyselekcjonował dziewczyny na wyjazdy. Po krótkim researchu wyjął telefon...

Więcej...