Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
anonse towarzyskie
02.08.2016
5 pomysłów na pikanterię w związku!

Relacje w związku w dużej mierze zależą od sytuacji łóżkowej. Nic dziwnego, że partnerzy dobierają się pod kątem wspólnych preferencji, a po kłótni godzą się właśnie w sypialni. Poznaliście się przed anonse towarzyskie? Chodziliście razem do szkoły? To w sumie nieistotne po latach związku. Pytanie jednak, jak przywrócić emocje, gdy w pewnym momencie zaczyna brakować szczypty pikanterii. Poniższe propozycje mogą, choć nie muszą, sprawdzić się w wielu przypadkach.

#1 Scenariusz

Aby przywrócić do łóżka nieco emocji, być może warto trochę... poudawać. Praktyczna realizacja dotychczasowych fantazji może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jednym z pomysłów może być na przykład schemat przypominający spotkania sponsorowane. Jedna ze stron może udawać, że płaci za spotkanie, druga – posłusznie realizować zachcianki. Tu pojawia się opcja lekkiego BDSM, niekonwencjonalnych dialogów, wypróbowanie nowych pozycji. Szczególne znaczenie odgrywają wiarygodne stroje oraz wcześniejsza umowa co do ogólnego przebiegu scenariusza. Po wszystkim możecie stwierdzić, że świetnie się bawiliście!

#2 Trójkąty i czworoboki

Opcja dla wyjątkowo otwartych i wyuzdanych. Niektóre pary zapominają o zazdrości, skrycie pożądając trójkąta. Oczywiście – największym problemem może być, czy dodatkowa osoba ma być kobietą lub mężczyzną. Z tego konfliktu wyrosła popularność tak zwanych swingersów, a więc spotkań dwóch mieszających się par. Tak czy inaczej, jeżeli z wielu względów trójkąt lub większy układ nie ma być realizowany ze znajomymi osobami (np. z obawy o potencjalny romans i pogłębienie kryzysu), można skorzystać z dobrodziejstw internetu. Sex anonse prezentowane na wielu portalach zawierają dokładne informacje co do warunków i atutów danej oferty. Można w ten sposób dotrzeć do potencjalnych kochanków w różnych regionach i z różnymi oczekiwaniami. Być może to właśnie wyuzdana zabawa w większym gronie odbuduje życie seksualne związku borykającego się z kryzysem. Opcja wydaje się jednak szczególnie kontrowersyjna.

#3 Wymiana opinii

Kontakty towarzyskie pomiędzy ludźmi często obejmują szczere i bezwstydne rozmowy o seksie. Dotyczy to zarówno przechwalających się kolegów, jak i plotkujących przyjaciółek. Niezobowiązujące rozmowy między znajomymi, nawet w większym gronie, to źródło wielu ciekawych opinii, a przede wszystkim praktycznych porad, jak radzą sobie w łóżku inne pary. Być może przeżywający kryzys związek ma w swoim otoczeniu parę, która przeszła podobną drogę i może podzielić się jakimiś poradami? Przyjaciel lub przyjaciółka, jeżeli są warci zaufania, mogą podpowiedzieć naprawdę niezłe rozwiązania. Ważne, aby zachować dyskrecję i nie rozmawiać o partnerze z osobą, której nie lubi lub zwyczajnie nie ufa. Tak czy inaczej, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mający pewne doświadczenie, mogą wskazać pikantne porady.

#4 Upojne wakacje

W przypadku wielu związków sprawdza się teza, że dziewczyny na wyjazdy zabierają nie tylko dużą walizkę, ale również zwiększone libido. Uwolnienie od trosk i zobowiązań, zmiana rozkładu dnia, przyjemne otoczenie i wytęskniona chwila prywatności to czynniki, które sprawiają, że wiele związków odżywa daleko od domu. Odstawienie dzieci do dziadków, romantyczny pokój nad brzegiem morza, intymny spacer niszowymi ścieżkami – to wszystko może sprawić, że seksualna frustracja odejdzie w niepamięć, a zastąpi ją wakacyjny spontan, tak rozgrzewający wyobraźnię, gdy perspektywa wakacji wydaje się odległa. Nawet w dojrzałym wieku dobrze jest przypomnieć sobie młodzieńczą spontaniczność i oderwać stopy od ziemi.

#5 Nowe pozycje

Być może problemy łóżkowe i zanik pożądania wynikają z prostej przyczyny – jest nudno albo niekomfortowo. Nudno, gdy wkrada się rutyna, a sporadyczne stosunki przebiegają zawsze w ten sam sposób. Niekomfortowo, gdy każda ze stron myśli wyłącznie o sobie, nie dbając o potrzeby drugiej. Czasami wystarczy zwolnić tempo, dołożyć grę wstępną, poczytać nieco poradników lub zwyczajnie wsłuchać się w ciało partnera, by zmienić seksualność o 180 stopni. To nie agencje towarzyskie, a rodzinna sypialnia może stać się świątynią seksu. Wystarczy odrobina dobrej woli z obu stron. Poszukiwanie kompromisów otwiera oczy i... inne narządy na nowe doznania. Nie bój się pytać, poszukiwać, zmieniać. Każda miłość wyrażana jest innym językiem, również w łóżku. 

Powrót do listy

Zobacz również

09.04.2016
Rodzaje kontaktów towarzyskich

Oferty towarzyskie są różne – tak jak różne są rodzaje relacji, w jakie można wchodzić wybierając seks anonse. Czasami wystarczy raz zadzwonić do dziewczyny na telefon – by otworzyć drzwi do długiej i wieloznacznej relacji, wspólnej przygody.

Sponsoring

Gdy przeglądasz darmowe anonse towarzyskie, niekoniecznie musi chodzić o oferty erotyczne. Być może jesteś bogatym, samotnym mężczyzną, nie mającym czasu i ochoty na tworzenie stałej, partnerskiej relacji. Poszukujesz jednak osoby, na której czas możesz liczyć w zamian za materialną pomoc: pieniądze na zakupy, opłacenie czynszu i czesnego na studiach, podróże. W takim układzie chodzi bardziej o stałe kontakty towarzyskie, a nie tylko seks – który oczywiście może stanowić jeden z elementów nieformalnej umowy z dziewczyną. Spotkania sponsorowane mogą odbywać się częściej lub rzadziej, krócej lub dłużej, w łóżku lub przy kolacji – pewnym jest jednak, że przy ich poszukiwaniach najważniejsze będą oferty autentyczne – dziewczyn, kobiet, które mają do zaofiarowania coś więcej, niż łóżkowe umiejętności.

Więcej...
10.03.2016
Na co zwracać uwagę przy wyborze seks ogłoszeń ?

Darmowe anonse towarzyskie w internecie stały się znaczącym ułatwieniem w aranżowaniu przelotnych znajomości. Sex ogłoszenia to jednak zawsze szereg wątpliwości – nigdy nie jesteśmy na 100 procentach pewni, czy informacje w nich zawarte są na pewno autentyczne. Dobry portal zawierający prywatne oferty dba o odpowiednie zbudowanie strony, tak, by wybór był maksymalnie transparentny i korzystny dla obu stron.

Przede wszystkim, dzwoniąc do dziewczyny na telefon, chcemy mieć pewność, że zdjęcia, którymi się promuje, są autentyczne i aktualne. Zbyt profesjonalne fotki nienaturalne tło albo zbyt dużo niejasnych elementów mogą budzić podejrzenia. Dlatego portal powinien być zaopatrzony w możliwość potwierdzania autentyczności zdjęć przez dotychczasowych klientów.

Więcej...