Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
seks oferty
30.08.2015
Czy umówić się z dziewczyną na seks ?

Jeżeli przeglądasz ogłoszenia erotyczne, zapewne zastanawiasz się, jakie miejsce będzie idealne na spotkanie. Jest kilka opcji – każda ma swoje wady i zalety, ale przecież najważniejszy jest w tej sytuacji komfort dla obu stron. Nie trzeba znać piramidy Maslova by wiedzieć, że bez zaspokojenia podstawowych potrzeb, trudno przejść do realizacji tych wyższego rzędu...

Własne mieszkanie

Dziewczyny na telefon często same określają, w jakie miejsca chcą i mogą się udać. Zaufaną osobę zawsze możesz po prostu zaprosić do własnego domu. Lepiej robić to jednak w przypadku dobrej znajomości i trybu życia singla. Zapach, włosy, element biżuterii – te wszystkie elementy mogą zdradzić obecność dziewczyny z sex ogłoszenia, a w wielu sytuacjach jest to... co najmniej niepożądane (i nie chodzi tu wyłącznie o romanse). Minusem jest również potencjalne zagrożenie kradzieżą, przejęciem dokumentów.

W przypadku mieszkań i wyjątkowo burzliwych spotkań, w grę wchodzi również złość co wrażliwszych sąsiadów. Przejdźmy jednak do plusów: to we własnym domu możesz czuć się panem sytuacji. Pewność siebie i brak skrępowania dotyczą nas najbardziej właśnie w czterech ścianach. Poza tym, jeżeli interesuje nas dłuższa znajomość i zbudowanie relacji – wcielając się w rolę gospodarza, możemy sporo zyskać.

Plusy:

 • wygoda
 • pewność siebie
 • rola gospodarza

Minusy:

 • potencjalne zagrożenia ze strony nowo poznanej osoby
 • spotkania sponsorowane mogą wyjść na jaw

Hotel

Jeżeli interesuje Cię sponsoring i lubisz zabierać dziewczyny na wyjazdy, dobrym wyjściem może okazać się znalezienie hotelu, motelu, pensjonatu, domku do wynajęcia... Możliwości są spore. Po pierwsze, opcja wyjazdowa sprzyja życiu towarzyskiemu – uciekając od codziennego życia, relaksując się i dystansując od codzienności, z większą pasją oddajemy się namiętnościom i przyjemnościom. Jeżeli oferty erotyczne obejmują również możliwość podróży, gwarantujesz sobie większy stopień anonimowości i dyskrecji.

Hotele są przyzwyczajone do tego typu wizyt, chociaż nie w każdym dobrze widziane jest wynajmowanie pokoju na godzinę – argumentowane jest to np. dbałością o reputację obiektu.  Poza tym – w dobie dostępności do podróży, niemal w każdym zakątku kraju i globu można natrafić... na kogoś znajomego. Nie w każdej sytuacji jest to pożądane. Z tej perspektywy, przytulniejszym i intymniejszym miejscem będzie domek, na przykład nad jeziorem. To jednak stosunkowo kosztowne rozwiązanie – szczególnie jeżeli dziewczyny prywatnie wysoko cenią poświęcany przez siebie czas.

Plusy:

 • stosunkowo największa szansa na zachowanie dyskrecji
 • wyjazdy sprzyjają rozluźnieniu i kontaktom towarzyskim

Minusy:

 • relatywnie drogie rozwiązanie
 • trudno ukryć wyjazd w odległe miejsce

Mieszkanie dziewczyny

Obserwując darmowe ogłoszenia towarzyskie, na pewno zauważyłeś, że sex anonse często zawierają zaproszenie do mieszkania wynajmowanego przez daną dziewczynę. Oferty autentyczne wskazują konkretną ulicę, ewentualnie dzielnicę, gdzie należy się udać w celu spotkania. Ma to swoje nieskrywane zalety: dziewczyna czuje się pewniej, a przez to spotkanie przebiega w naturalniejszej atmosferze, a poza tym: masz pewność, że dba o zaopatrzenie we wszystko, co może przydać się do wspólnej zabawy. Minusem może być nieszczególnie udana lokalizacja oraz potencjalne ryzyko spotkania kogoś znajomego.

Plusy:

 • prywatne oferty są przemyślane i korzystne dla obu stron
 • zaopatrzenie w niezbędne zabawki

Minusy:

 • potencjalnie nieciekawa lokalizacja
 • możliwość spotkania kogoś znajomego w dwuznacznej sytuacji

Agencje towarzyskie

Na końcu warto przypomnieć, że cały czas mają się dobrze agencje towarzyskie. Seks ogłoszenia często kierują właśnie do klasycznych przybytków rozpusty. Pamiętajmy jednak, że są one pod czujną obserwacją i w dość charakterystycznych, publicznych miejscach. Dlatego szukając kontaktu na polu seksualnym, coraz częściej popularniejszą formą stają się darmowe anonse towarzyskie.

Niezależne od wyboru, nie tylko zresztą w tej kwestii, miej świadomość, że w XXI wieku naprawdę trudno mówić o prywatności. Technologie ukryte w telefonie komórkowym potrafią złamać wiele tajemnic, dlatego dbaj o swoje bezpieczeństwo. W każdej sytuacji.

Powrót do listy

Zobacz również

10.03.2016
Na co zwracać uwagę przy wyborze seks ogłoszeń ?

Darmowe anonse towarzyskie w internecie stały się znaczącym ułatwieniem w aranżowaniu przelotnych znajomości. Sex ogłoszenia to jednak zawsze szereg wątpliwości – nigdy nie jesteśmy na 100 procentach pewni, czy informacje w nich zawarte są na pewno autentyczne. Dobry portal zawierający prywatne oferty dba o odpowiednie zbudowanie strony, tak, by wybór był maksymalnie transparentny i korzystny dla obu stron.

Przede wszystkim, dzwoniąc do dziewczyny na telefon, chcemy mieć pewność, że zdjęcia, którymi się promuje, są autentyczne i aktualne. Zbyt profesjonalne fotki nienaturalne tło albo zbyt dużo niejasnych elementów mogą budzić podejrzenia. Dlatego portal powinien być zaopatrzony w możliwość potwierdzania autentyczności zdjęć przez dotychczasowych klientów.

Więcej...
09.03.2016
Z pamiętnika quasi-sponsora – cz. 2 Oddane usta

Tam, w tamtej restauracji, w tamtym momencie zrozumiałem, że znalazłem idealny sposób na połączenie swoich dziwactw, fascynacji, a i również możliwości pomocy tej czarującej dziewczyny.  Wtedy nie rozpowszechniono jeszcze pojęcia sponsoring, ale ja już dobrze wiedziałem, co robić dalej.

            Zaproponowałem Patrycji, że skoro interesują ją anonse i szuka pracy, a musi gdzieś mieszkać, to... Nie. Nie myślcie sobie, że zaproponowałem jej rolę dziewczyny na wyjazdy albo znalezienie kogoś innego za pomocą sex ogłoszenia. Zasugerowałem jej wynajem mojej kawalerki na Południowym Śródmieściu. Nie było to z mojej strony poświęcenie – miałem takich mieszkań z dziesięć i powoli zaczynałem się gubić w zarządzaniu nimi. Skromność znów zmusiła ją do protestu, szczególnie, że nie miała zbyt wielu oszczędności – ot, na kilka noclegów w tanim hostelu. Och, jak pięknie wtedy wyglądała! Błękitne oczy płonęły, a usta zbiegały się w skrywanym uporze... Wykorzystując jej nieświadomość, wmówiłem, że warszawskim standardem jest wynajmowanie z pobraniem opłaty później. Co do pracy – obiecałem natychmiastowe uruchomienie kontaktów.

Więcej...