Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
seks oferty
30.08.2015
Czy umówić się z dziewczyną na seks ?

Jeżeli przeglądasz ogłoszenia erotyczne, zapewne zastanawiasz się, jakie miejsce będzie idealne na spotkanie. Jest kilka opcji – każda ma swoje wady i zalety, ale przecież najważniejszy jest w tej sytuacji komfort dla obu stron. Nie trzeba znać piramidy Maslova by wiedzieć, że bez zaspokojenia podstawowych potrzeb, trudno przejść do realizacji tych wyższego rzędu...

Własne mieszkanie

Dziewczyny na telefon często same określają, w jakie miejsca chcą i mogą się udać. Zaufaną osobę zawsze możesz po prostu zaprosić do własnego domu. Lepiej robić to jednak w przypadku dobrej znajomości i trybu życia singla. Zapach, włosy, element biżuterii – te wszystkie elementy mogą zdradzić obecność dziewczyny z sex ogłoszenia, a w wielu sytuacjach jest to... co najmniej niepożądane (i nie chodzi tu wyłącznie o romanse). Minusem jest również potencjalne zagrożenie kradzieżą, przejęciem dokumentów.

W przypadku mieszkań i wyjątkowo burzliwych spotkań, w grę wchodzi również złość co wrażliwszych sąsiadów. Przejdźmy jednak do plusów: to we własnym domu możesz czuć się panem sytuacji. Pewność siebie i brak skrępowania dotyczą nas najbardziej właśnie w czterech ścianach. Poza tym, jeżeli interesuje nas dłuższa znajomość i zbudowanie relacji – wcielając się w rolę gospodarza, możemy sporo zyskać.

Plusy:

 • wygoda
 • pewność siebie
 • rola gospodarza

Minusy:

 • potencjalne zagrożenia ze strony nowo poznanej osoby
 • spotkania sponsorowane mogą wyjść na jaw

Hotel

Jeżeli interesuje Cię sponsoring i lubisz zabierać dziewczyny na wyjazdy, dobrym wyjściem może okazać się znalezienie hotelu, motelu, pensjonatu, domku do wynajęcia... Możliwości są spore. Po pierwsze, opcja wyjazdowa sprzyja życiu towarzyskiemu – uciekając od codziennego życia, relaksując się i dystansując od codzienności, z większą pasją oddajemy się namiętnościom i przyjemnościom. Jeżeli oferty erotyczne obejmują również możliwość podróży, gwarantujesz sobie większy stopień anonimowości i dyskrecji.

Hotele są przyzwyczajone do tego typu wizyt, chociaż nie w każdym dobrze widziane jest wynajmowanie pokoju na godzinę – argumentowane jest to np. dbałością o reputację obiektu.  Poza tym – w dobie dostępności do podróży, niemal w każdym zakątku kraju i globu można natrafić... na kogoś znajomego. Nie w każdej sytuacji jest to pożądane. Z tej perspektywy, przytulniejszym i intymniejszym miejscem będzie domek, na przykład nad jeziorem. To jednak stosunkowo kosztowne rozwiązanie – szczególnie jeżeli dziewczyny prywatnie wysoko cenią poświęcany przez siebie czas.

Plusy:

 • stosunkowo największa szansa na zachowanie dyskrecji
 • wyjazdy sprzyjają rozluźnieniu i kontaktom towarzyskim

Minusy:

 • relatywnie drogie rozwiązanie
 • trudno ukryć wyjazd w odległe miejsce

Mieszkanie dziewczyny

Obserwując darmowe ogłoszenia towarzyskie, na pewno zauważyłeś, że sex anonse często zawierają zaproszenie do mieszkania wynajmowanego przez daną dziewczynę. Oferty autentyczne wskazują konkretną ulicę, ewentualnie dzielnicę, gdzie należy się udać w celu spotkania. Ma to swoje nieskrywane zalety: dziewczyna czuje się pewniej, a przez to spotkanie przebiega w naturalniejszej atmosferze, a poza tym: masz pewność, że dba o zaopatrzenie we wszystko, co może przydać się do wspólnej zabawy. Minusem może być nieszczególnie udana lokalizacja oraz potencjalne ryzyko spotkania kogoś znajomego.

Plusy:

 • prywatne oferty są przemyślane i korzystne dla obu stron
 • zaopatrzenie w niezbędne zabawki

Minusy:

 • potencjalnie nieciekawa lokalizacja
 • możliwość spotkania kogoś znajomego w dwuznacznej sytuacji

Agencje towarzyskie

Na końcu warto przypomnieć, że cały czas mają się dobrze agencje towarzyskie. Seks ogłoszenia często kierują właśnie do klasycznych przybytków rozpusty. Pamiętajmy jednak, że są one pod czujną obserwacją i w dość charakterystycznych, publicznych miejscach. Dlatego szukając kontaktu na polu seksualnym, coraz częściej popularniejszą formą stają się darmowe anonse towarzyskie.

Niezależne od wyboru, nie tylko zresztą w tej kwestii, miej świadomość, że w XXI wieku naprawdę trudno mówić o prywatności. Technologie ukryte w telefonie komórkowym potrafią złamać wiele tajemnic, dlatego dbaj o swoje bezpieczeństwo. W każdej sytuacji.

Powrót do listy

Zobacz również

03.08.2016
SadoMaso na żądanie

Pokój przenikał chłód. Leżałam na zimnej podłodze, skrępowana kajdankami. Nie, nie byłam porwana. Płaciłam za to. Ogłoszenia towarzyskie przyniosły wymierny skutek. Mój kochanek, który zamieszczał w internecie darmowe ogłoszenia towarzyskie właśnie realizował kolejną z moich zachcianek. Spotkania sponsorowane odbywające się regularnie od roku udowadniały jedno – w moim czterdziestokilkuletnim życiu dopiero rozkwitały potrzeby seksualne. Coraz brutalniejsze, coraz bardziej uzależniające. Gdyby nie sex oferty Wiktora i mój sponsoring – nie odkryłabym tego w dotychczasowej szarej egzystencji.

Więcej...
02.08.2016
5 pomysłów na pikanterię w związku!

Relacje w związku w dużej mierze zależą od sytuacji łóżkowej. Nic dziwnego, że partnerzy dobierają się pod kątem wspólnych preferencji, a po kłótni godzą się właśnie w sypialni. Poznaliście się przed anonse towarzyskie? Chodziliście razem do szkoły? To w sumie nieistotne po latach związku. Pytanie jednak, jak przywrócić emocje, gdy w pewnym momencie zaczyna brakować szczypty pikanterii. Poniższe propozycje mogą, choć nie muszą, sprawdzić się w wielu przypadkach.

Więcej...