Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
spotkanie z dziewczyną Rozkosze.pl
21.01.2016
Jak się ubrać na spotkanie z dziewczyną ?

Jeżeli interesują Cię kontakty towarzyskie, zapewne chciałbyś jak najlepiej wypaść podczas spotkania z nieznajomą osobą. Szczególnie, jeżeli interesuje Cię sponsoring, budowanie dłuższej znajomości. W takiej sytuacji warto zadbać o zbudowanie odpowiedniego wizerunku już podczas pierwszego spotkania. Poznaj 4 niezbędne aspekty każdego stroju na udaną randkę.

Higiena

Nie czuj się obrażony, że zaczynamy od podstawowej kwestii. Wiele dziewczyn prywatnie na pewno zdradzi tajemnicę poliszynela, że wielu klientów zapomina o tak elementarnych czynnościach, jak kąpiel, użycie dezodorantu i założenie świeżych ubrań. Nie trzeba dodawać, że w takich okolicznościach dalszy rozwój wydarzeń nie przebiega w harmonijnych warunkach. Gdy Twoim celem staje się agencja towarzyska często masz wręcz obowiązek wzięcia kąpieli – ale umawiając się  na spotkanie sponsorowane nie zawsze wiesz, gdzie skończy się wieczór. Dlatego warto zawczasu zaplanować najbardziej podstawową rzecz – zachowanie świeżości. A to, jak wiadomo, owocuje większą pewnością siebie i z pewnością nie odrzuca dziewczyny z sex ogłoszenia.

Wygoda

Kolejna podstawowa rzecz, o której nie można zapominać. Moda modą, możliwości możliwościami, przyzwyczajenia przyzwyczajeniami – ale ubranie zawsze powinno być przede wszystkim wygodne, by nie odwracać uwagi od tego, co ważniejsze. Wybierz taki rodzaj bielizny, który nie powoduje ucisku i dyskomfortu – to odwieczny dylemat między slipami a bokserkami. Nie przejmuj się ich designem; to dziewczyny na telefon powinny dobrze prezentować się w bieliźnie :). Wybieraj skarpetki stosownie do pory roku – unikając zbyt grubych i wykonanych z syntetycznych materiałów. Spodnie – niezbyt ciasne, niezbyt szerokie. Pasek, zawsze! Nie za dużo warstw na sobie – koszula z dobrego materiału, odpowiednio dopasowana do sylwetki. Nie trzeba wiele, by dziewczyny zamieszczające anonse erotyczne zauważyły, że masz w sobie pragmatyczny luz w dobieraniu stroju. Kolejny + na Twoim koncie.

Elegancja

Dochodzimy do istoty sprawy – na kobietach niezmiennie robi wrażenie elegancja. Taka prawdziwa. Nie oznacza to pierwszej lepszej koszuli i pierwszych lepszych półbutów. Po prostu, masz wyczucie stylu albo nie – chociaż można się tego nauczyć. Łączenie kolorów, dopasowywanie rozmiarów wszystkich elementów garderoby – pomaga to wszędzie, w pracy, w prywatnych interesach, a także, nie inaczej, w uwodzeniu dziewczyny z seks ogłoszenia. Każdy powinien budować swój własny styl, ale nie obrażać się na dobre rady ekspertów. Co ważne, aby być eleganckim, nie trzeba wydawać horrendalnie wysokich pieniędzy. Nawet kupując w najdroższych salonach, nie posiadając gustu, pozostaniesz potencjalnym burakiem. Niestety i stety. Bo nigdy nie jest za późno, żeby to zmienić :) I uwodzić kobiety 1000x skuteczniej, niż do tej pory.

Stosowność do okoliczności

I podsumowując coś, co powie każdy – zarówno ekspert od wizerunku, jak i nowo poznana dziewczyna zamieszczająca w internecie oferty towarzyskie. Ubieraj się, cholera, stosownie do okoliczności. Idziesz do opery – załóż marynarkę. Lubisz zabierać dziewczyny na wyjazdy i planujesz piknik? No chyba nie włożysz garnituru? Wrzuć na luz! Dom, restauracja, klub, dyskoteka – wszędzie obowiązują pewne standardy, dress codes, których nie należy łamać. To znaczy – możesz to zrobić, mamy wolność. Ale odpowiedz sam sobie, czy chcesz, aby dziewczyna z sex oferty załamała się na Twój widok. Brak jakichkolwiek uniesień... gwarantowany.

Powrót do listy

Zobacz również

10.03.2016
Na co zwracać uwagę przy wyborze seks ogłoszeń ?

Darmowe anonse towarzyskie w internecie stały się znaczącym ułatwieniem w aranżowaniu przelotnych znajomości. Sex ogłoszenia to jednak zawsze szereg wątpliwości – nigdy nie jesteśmy na 100 procentach pewni, czy informacje w nich zawarte są na pewno autentyczne. Dobry portal zawierający prywatne oferty dba o odpowiednie zbudowanie strony, tak, by wybór był maksymalnie transparentny i korzystny dla obu stron.

Przede wszystkim, dzwoniąc do dziewczyny na telefon, chcemy mieć pewność, że zdjęcia, którymi się promuje, są autentyczne i aktualne. Zbyt profesjonalne fotki nienaturalne tło albo zbyt dużo niejasnych elementów mogą budzić podejrzenia. Dlatego portal powinien być zaopatrzony w możliwość potwierdzania autentyczności zdjęć przez dotychczasowych klientów.

Więcej...
09.03.2016
Z pamiętnika quasi-sponsora – cz. 2 Oddane usta

Tam, w tamtej restauracji, w tamtym momencie zrozumiałem, że znalazłem idealny sposób na połączenie swoich dziwactw, fascynacji, a i również możliwości pomocy tej czarującej dziewczyny.  Wtedy nie rozpowszechniono jeszcze pojęcia sponsoring, ale ja już dobrze wiedziałem, co robić dalej.

            Zaproponowałem Patrycji, że skoro interesują ją anonse i szuka pracy, a musi gdzieś mieszkać, to... Nie. Nie myślcie sobie, że zaproponowałem jej rolę dziewczyny na wyjazdy albo znalezienie kogoś innego za pomocą sex ogłoszenia. Zasugerowałem jej wynajem mojej kawalerki na Południowym Śródmieściu. Nie było to z mojej strony poświęcenie – miałem takich mieszkań z dziesięć i powoli zaczynałem się gubić w zarządzaniu nimi. Skromność znów zmusiła ją do protestu, szczególnie, że nie miała zbyt wielu oszczędności – ot, na kilka noclegów w tanim hostelu. Och, jak pięknie wtedy wyglądała! Błękitne oczy płonęły, a usta zbiegały się w skrywanym uporze... Wykorzystując jej nieświadomość, wmówiłem, że warszawskim standardem jest wynajmowanie z pobraniem opłaty później. Co do pracy – obiecałem natychmiastowe uruchomienie kontaktów.

Więcej...