Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
spotkanie z dziewczyną Rozkosze.pl
21.01.2016
Jak się ubrać na spotkanie z dziewczyną ?

Jeżeli interesują Cię kontakty towarzyskie, zapewne chciałbyś jak najlepiej wypaść podczas spotkania z nieznajomą osobą. Szczególnie, jeżeli interesuje Cię sponsoring, budowanie dłuższej znajomości. W takiej sytuacji warto zadbać o zbudowanie odpowiedniego wizerunku już podczas pierwszego spotkania. Poznaj 4 niezbędne aspekty każdego stroju na udaną randkę.

Higiena

Nie czuj się obrażony, że zaczynamy od podstawowej kwestii. Wiele dziewczyn prywatnie na pewno zdradzi tajemnicę poliszynela, że wielu klientów zapomina o tak elementarnych czynnościach, jak kąpiel, użycie dezodorantu i założenie świeżych ubrań. Nie trzeba dodawać, że w takich okolicznościach dalszy rozwój wydarzeń nie przebiega w harmonijnych warunkach. Gdy Twoim celem staje się agencja towarzyska często masz wręcz obowiązek wzięcia kąpieli – ale umawiając się  na spotkanie sponsorowane nie zawsze wiesz, gdzie skończy się wieczór. Dlatego warto zawczasu zaplanować najbardziej podstawową rzecz – zachowanie świeżości. A to, jak wiadomo, owocuje większą pewnością siebie i z pewnością nie odrzuca dziewczyny z sex ogłoszenia.

Wygoda

Kolejna podstawowa rzecz, o której nie można zapominać. Moda modą, możliwości możliwościami, przyzwyczajenia przyzwyczajeniami – ale ubranie zawsze powinno być przede wszystkim wygodne, by nie odwracać uwagi od tego, co ważniejsze. Wybierz taki rodzaj bielizny, który nie powoduje ucisku i dyskomfortu – to odwieczny dylemat między slipami a bokserkami. Nie przejmuj się ich designem; to dziewczyny na telefon powinny dobrze prezentować się w bieliźnie :). Wybieraj skarpetki stosownie do pory roku – unikając zbyt grubych i wykonanych z syntetycznych materiałów. Spodnie – niezbyt ciasne, niezbyt szerokie. Pasek, zawsze! Nie za dużo warstw na sobie – koszula z dobrego materiału, odpowiednio dopasowana do sylwetki. Nie trzeba wiele, by dziewczyny zamieszczające anonse erotyczne zauważyły, że masz w sobie pragmatyczny luz w dobieraniu stroju. Kolejny + na Twoim koncie.

Elegancja

Dochodzimy do istoty sprawy – na kobietach niezmiennie robi wrażenie elegancja. Taka prawdziwa. Nie oznacza to pierwszej lepszej koszuli i pierwszych lepszych półbutów. Po prostu, masz wyczucie stylu albo nie – chociaż można się tego nauczyć. Łączenie kolorów, dopasowywanie rozmiarów wszystkich elementów garderoby – pomaga to wszędzie, w pracy, w prywatnych interesach, a także, nie inaczej, w uwodzeniu dziewczyny z seks ogłoszenia. Każdy powinien budować swój własny styl, ale nie obrażać się na dobre rady ekspertów. Co ważne, aby być eleganckim, nie trzeba wydawać horrendalnie wysokich pieniędzy. Nawet kupując w najdroższych salonach, nie posiadając gustu, pozostaniesz potencjalnym burakiem. Niestety i stety. Bo nigdy nie jest za późno, żeby to zmienić :) I uwodzić kobiety 1000x skuteczniej, niż do tej pory.

Stosowność do okoliczności

I podsumowując coś, co powie każdy – zarówno ekspert od wizerunku, jak i nowo poznana dziewczyna zamieszczająca w internecie oferty towarzyskie. Ubieraj się, cholera, stosownie do okoliczności. Idziesz do opery – załóż marynarkę. Lubisz zabierać dziewczyny na wyjazdy i planujesz piknik? No chyba nie włożysz garnituru? Wrzuć na luz! Dom, restauracja, klub, dyskoteka – wszędzie obowiązują pewne standardy, dress codes, których nie należy łamać. To znaczy – możesz to zrobić, mamy wolność. Ale odpowiedz sam sobie, czy chcesz, aby dziewczyna z sex oferty załamała się na Twój widok. Brak jakichkolwiek uniesień... gwarantowany.

Powrót do listy

Zobacz również

11.09.2015
Czym jest sponsoring ?

Sponsoring w ostatnich latach stał się przedmiotem artykułów, badań naukowych, a nawet inspiracją do stworzenia głośnych filmów. Ta nowa forma, spotkania sponsorowane o pewnej ciągłości, ma swoje korzenie we wzrastającej migracji do dużych obszarów miejskich i popularyzacji internetu.

Więcej...
30.08.2015
Czy umówić się z dziewczyną na seks ?

Jeżeli przeglądasz ogłoszenia erotyczne, zapewne zastanawiasz się, jakie miejsce będzie idealne na spotkanie. Jest kilka opcji – każda ma swoje wady i zalety, ale przecież najważniejszy jest w tej sytuacji komfort dla obu stron. Nie trzeba znać piramidy Maslova by wiedzieć, że bez zaspokojenia podstawowych potrzeb, trudno przejść do realizacji tych wyższego rzędu...

Więcej...