Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
dziewczyny na telefon
20.09.2016
Sąsiedzkie podglądanie cz. 1 Wpadka

Patryk wiódł niezbyt urozmaicone życie dojrzewającej eurosieroty. Pełnoletni, przygotowywał się do matury, podobnie jak większość rówieśników. Zajmował cały domek na przedmieściach, który pozostawili mu pod opiekę rodzice, którzy wybrali emigrację. Planowali sprzedaż domu na obrzeżu osiedla, tuż przy ścianie lasu, ale korzystne oferty autentyczne trafiały się bardzo rzadko, a pośrednik nie wykazywał się pracowitością.

Patryk nie miał dziewczyny, chociaż pierwsze doświadczenia seksualne były za nim. Czasami przeglądał darmowe anonse towarzyskie, marząc o zawiązaniu relacji, innym razem po prostu trzepał sobie konia, przeglądając seks anonse w internecie. Na początku wiosny, czytając ogłoszenia towarzyskie, zdumiał się widząc oferty erotyczne swoich...  seksownych sąsiadek. Faktycznie – dom na posesji obok zamieszkiwały dwie kobiety. Pierwsza była typowym MILFem, zadbana, nieco wyzywająca kobieta podchodząca pod czterdziestkę. Druga była młodsza i, z długimi blond włosami, wyglądała na imigrantkę zza wschodniej granicy. 

Odkrycie składało się w logiczną całość. Faktycznie, relatywnie często od strony lasu (a nie ulicy) parkowały samochody, a przez zarośnięty ogród zdawali się przechodzić mężczyźni. Patryk podejrzewał dotąd, że chodzi może o jakiś internetowy biznes albo punkt usługowy, ale na pewno nie o agencje towarzyskie czy coś w tym rodzaju. Sex anonse zawierały informacje o ich (nie wiadomo czy prawdziwych) imionach – Ilona oraz Nadia. Te dwie dziewczyny prywatnie podniecały go jednak jeszcze przed sensacyjnym odkryciem, jak zarabiają na życie.

Sąsiadujące posesje charakteryzowały się gęstą roślinnością i dbałością o prywatność – zarówno u Patryka, jak i kobiet zamieszczających anonse erotyczne prawie wszystkie okna zasłaniały żaluzje lub rolety. Z jednym wyjątkiem. Parterowa łazienka umieszczona była we wnęce bryły domku. Odsłonięte okno nie było widoczne ani dla przechodzących obok, ani od strony lasu, a tym bardziej ulicy. Jednym, jedynym miejscem, z którego dojrzeć można było wnętrze łazienki sąsiadek, był krótki fragment stromych, ale szerokich schodów prowadzących do piwnicy i garażu w domu Patryka. Chłopak odkrył to przypadkowo pewnego dnia i od tamtego czasu często skrywał się za murkiem, nieśmiało wyglądając zza węgła. Kilkunastokrotnie widział nagie biusty Nataszy lub Ilony. Wygodna i bezpieczna pozycja dla podglądacza pozwalała mu na swobodną masturbację i fantazję. Stopniowo poznawał, jak wyglądają dokładnie ciała działa jednej i drugiej dziewczyny na telefon. Gdy poczuł się pewniej, bez stresu trzepał sobie w przygotowywaną wcześniej chusteczkę. Po pewnym czasie odkrył pewne regularne godziny, które wiązały się z kąpielą – w pewne dni było to tuż przed okrągłą godziną – zanim na wysokości lasu zajeżdżał jakiś samochód.

Kontakty towarzyskie z Nadią i Iloną dla Patryka ograniczały się wyłącznie do sporadycznego przywitania się przez płot lub na ulicy. Nadia traktowała go z sympatią, a Ilona przyglądała mu się badawczo, świdrując zawstydzonego licealistę dziwnym spojrzeniem.

Pewnego kwietniowego dnia, Patryk, po kilku dniach przerwy od podglądania i masturbacji, poczuł znajomą chęć podejrzenia którejś z sąsiadek. Nie mylił się. Gdy wychylił się zza węgła, w widocznym fragmencie okna Nadia właśnie wycierała nagie ciało ręcznikiem. Mokre, jasne włosy spadały na sprężysty, młody biust. Rozmarzony Patryk połączył ten widok ze zdjęciami, jakie zawierały anonse towarzyskie, bezwiednie rozpinając rozporek i chwytając się za nabrzmiałego członka. Zapatrzony w obiekt trzepał sobie konia dość mechanicznie.

Nagle kątem oka dostrzegł jakiś róg. Na schody wyskoczyła... Ilona, ubrana w baleriny, krótką spódniczkę i cienką koszulę zapinaną na guziki. „Mam Cię, podglądaczu” krzyknęła, zbiegając po schodach. Zszokowany najściem Patryk nawet nie próbował zapiąć spodni. Kobieta już była przy nim. Świdrując go szaleńczym wzrokiem, złapała za sterczącego kutasa i pociągnęła przez drzwi w głąb piwnicy.

„Nieładnie tak podglądać sąsiadki”, „często tak sobie walisz?”, „widziałeś nasze prywatne oferty?” pokrzykiwała, prowadząc go do ściany. Lekko wskoczyła na roboczy stół i rozsunęła nogi. „To chciałeś zobaczyć? To patrz” warknęła obłąkańczo, obciągając zszokowanemu Patrykowi prawą dłonią, lewą rozsuwając dość grube wargi sromowe. „Niegrzeczny chłopiec podgląda sąsiadki” mruczała, sprawnie trzepiąc nabrzmiałego do granic wytrzymałości penisa. Patryk przemógł wstyd i pożądliwie złapał podskakujący, obfity biust Ilony, skryty za bluzką, którą zaczął rwać. Ruchy kobiety nasiliły się, a duże cycki wyskoczyły na zewnątrz. Tego było za wiele. Patryk chlusnął potężnie na rękę, cipkę i uda Ilony.

Sąsiadka, zamieszczająca w internecie anonse towarzyskie zaśmiała się z satysfakcją. „Musisz oddać mi za bluzkę, ogierze” rzekła, odsuwając się w stronę drzwi. Patryk nadal nie wypowiedział ani słowa, zszokowany niezwykłą sytuacją. „Aha, przestań nas podglądać, to może same zaprosimy Cię na pokaz” - rzuciła.

Następnego dnia w oknie pojawiła się roleta, a Patryk, wytrącony z równowagi niezwykłą przygodą, zmusił się do nauki przed maturą, tylko raz na jakiś czas oglądając seks ogłoszenia Ilony, wspominając jej ciało.

Powrót do listy

Zobacz również

17.11.2016
Amerykańskie przygody cz. 1 Dziwne okoliczności

Kilkumiesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych obfitował we wrażenia, doświadczenia i przygody, które miały niebagatelny wpływ na kształtowanie mojego charakteru. Główną osią wyjazdu był jednak, całkiem niespodziewanie, seks. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak nieomal podzieliłam los dziewczyny umieszczającej darmowe anonse towarzyskie i jak w najgłębszych szczegółach wyglądały moje kontakty towarzyskie, ta historia opowie ją z ginekologiczną precyzją. Gdyby ktoś znajomy czytał te wyznania i znał mnie osobiście, z pewnością pomyślałby: „chyba nie znałem tej dziewczyny prywatnie!”.

            Zdałam maturę w jednym ze stołecznych liceów z dobrymi wynikami. Moi rodzice zarabiali dość dobrze, a ja – ich ukochana jedynaczka – mogłam liczyć na taryfę ulgową, jednak nigdy nie nadużywałam zaufania. Od miesięcy wspólnie planowaliśmy, że po zdanej maturze wyjadę do dziadków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Miałam udoskonalić język, zdać odpowiedni kurs potwierdzający moją, jak na młody wiek, bardzo dobrą znajomość angielskiego, a przy okazji zaliczyć jakiś kurs zawodowy. Wszystko po to, by po powrocie do Polski, na studia, mieć już w CV całkiem interesujące, zagraniczne pozycje. Plan podobał się mnie, moim rodzicom i stęsknionym dziadkom. Plan idealny?

Więcej...
15.11.2016
Sponsoring w praktyce cz. 1 Nowe życie

Od zawsze miałam ogromną ambicję wyrwać się z niedającej perspektyw prowincji oraz domu, w którym czułam się niekochana i nieszanowana. Nawet nieźle się uczyłam – niestety bez odpowiedniego wsparcia finansowego nie miałam szans na regularne studiowanie w Warszawie. Byłam jednak na tyle zdesperowana, że mogłam zdobyć upragniony cel – godne warunki życia – nawet przez sex anonse. Mogłam podzielić los kolejnej dziewczyny na telefon, dawać ogłoszenia erotyczne i ciągnąć... no, w każdym razie ciągnąć z tego forsę.

Więcej...