Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
oferty erotyczne
27.06.2017
Sponsoring w praktyce cz. 3 Jak bywałam żoną...

Sex oferty, na które odpowiedział Arek, nie zniknęły z internetu, jednak przez długi czas nikt więcej do mnie nie pisał. Darmowe ogłoszenia towarzyskie przyniosły mi sponsora marzeń – płacił relatywnie dużo, a pomijając sporadyczne spijanie spermy – niewiele wymagał i pozwalał na ćwiczenie języka włoskiego w praktyce. Obiecywałam sobie, że zrobię odpowiednie kursy oraz pokieruje studiami tak, by zostać profesjonalnym tłumaczem i raz na zawsze zapomnieć o początkach dziewczyny na telefon. Ambicja wygrywała jednak z głosem sumienia, dlatego zupełnie nie przejmowałam się, że bogacenie ma swoją cenę: sex ogłoszenia.

Przywitał mnie bardzo elegancki mężczyzna w sile wieku. Szpakowate, ułożone włosy oraz drogi garnitur łączyły się z nienagannymi manierami wprawiającymi mnie w zakłopotanie. Starszy pan wpatrywał się we mnie błyszczącymi oczami, w pewnym momencie nie wytrzymał i otarł materiałową chusteczką kącik oka. Wypytywał o szczegóły mojego życia, z zadowoleniem przyjął wiadomość o ambicjach naukowych. Skłamałam, że chociaż faktycznie mam sponsora, to jedynie towarzyszę mu na spotkaniach biznesowych i nie wiąże się to z dodatkowymi stosunkami. Henryk, bo tak miał na imię, niewiele mówił, ale podał mi adres i zaprosił na sobotni obiad w domu. Poprosił o przygotowanie się do codziennych, domowych czynności. Nie do wiary! Kolejne prywatne oferty, a ja mam być sprzątarą, nie dziwką. W sumie – za takie pieniądze – mogłam szorować każdy zakątek mieszkania.

Apartament faktycznie sprawiał wrażenie dużego bogactwa, Henryk płacił zresztą bardzo dużo. Poprosił abym przyszła ubrana w maksymalnie skromne ubrania. Miałam ugotować obiad (na szczęście kucharką byłam dobrą i mężczyźnie bardzo smakowało), a potem... zacząć sprzątać dom. Henryk rozsiadł się w fotelu z nalanym kieliszkiem koniaku i spokojnie obserwował, jak sprzątam mieszkanie. Zmywałam podłogę, ścierałam kurze, układałam przedmioty. Było to co najmniej dziwne, ale przelicznik godzinowy pasował do o wiele większych wyzwań.

Wkrótce zrozumiałam, czemu służy ten cały cyrk. Na jednej z półek stało niewielkie, naruszone zębem czasu, czarno-białe zdjęcie. Młoda kobieta, wyglądająca na małżonkę Henryka, w latach 60. wyglądała identycznie jak ja. To samo spojrzenie i włosy. Niesamowite! Mimo woli poczułam mieszankę przerażenia i podniecenia. Z jednej strony niejako odgrywałam kogoś zmarłego, wywołując wzruszenie, a z drugiej – miałam być nowym obiektem silnego uczucia. Gdy nadszedł wieczór i zjedliśmy kolację, Henryk zażądał pościelenia łóżka. Położyliśmy się pod kołdrą. W pewnym momencie, po naturalnej ciszy i wsłuchiwaniu się w przytłumione odgłosy miasta, dotknął mojego biustu. Poczułam podniecenie, w końcu dawno nie uprawiałam seksu. Była kompletna ciemność, a Henryk po rozebraniu mnie bez słowa wszedł w pozycji klasycznej. Wszystko jakby zatrzymane w latach 60., w drobnomieszczańskim domu. Nie do wiary! Chyba nie zwracał uwagi na moje odczucia, ale starałam się go obejmować i ułatwiać stosunek. Całkiem sprawny penis z pewnością wsuwał się w moje wąskie, nawilżone krocze. Anonse erotyczne dla starszych, eleganckich panów. Kto by pomyślał... Henryk zachował jednak resztki świadomości, że nie dyma zmarłej żony, bo tuż przed szczytowaniem zapytał cicho, czy się jakoś zabezpieczam. Gdy potwierdziłam, że tak, wytrysnął nasieniem. Umyłam się, ubrałam i bez słowa opuściłam śpiącego błogim snem mężczyznę.

Henryk dzwonił co jakiś czas i powtarzaliśmy scenariusz. Pewnego dnia nie wytrzymałam. Wyznałam, że wiem, po co te ogłoszenia erotyczne. Zaznaczyłam, że szanuję jego stratę, ale naprawdę nie da się żyć przeszłością. Wyraźnie zaznaczyłam, że jestem sobą i mogę mu oddawać siebie. Czy nie sądzi, że urozmaicenie stosunku, zerwanie z myślami, nie będzie lepszym wypełnieniem woli zmarłej żony? Przecież pragnęłaby jego radości z życia, zwłaszcza, że jest jeszcze silny, przystojny. Zdumiony, zapytał co mam na myśli. Następne spotkania sponsorowane odmieniły jego życie, a mnie podniecały do granic wytrzymałości, gdyż przejęłam całkowitą kontrolę nad dojrzałym mężczyzną. Od tamtego czasu pierwszy raz spróbował smaku cipki i rozsmakował się w wylizywaniu moich obfitych soków, wprawiając się w dostarczaniu mi silnych orgazmów. Połykałam jego pulsującego kutasa. Nie mógł uwierzyć, że obciąganie może być tak przyjemne. Zaproponowałam seks w różnych miejscach mieszkania, urozmaicając pozycje i gimnastykując oboje. Pewnego dnia straciłam z nim nawet analne dziewictwo i w ogóle tego nie żałowałam – było świetnie, gdy spuszczał się między moje rozwarte pośladki.

Mężczyzna odzyskał wigor i radość życia. Chętniej rozmawiał, a wspomnienia o żonie były jedynie pozytywne. Lubiłam słuchać jego arcyciekawych historii. Tak seks ogłoszenia dziwacznie ułatwiały mi studiowanie. Nie agencje towarzyskie – a dwaj hojni mężczyźni, Arek i Henryk. Jak miałam zerwać z takim życiem?

Powrót do listy

Zobacz również

15.02.2017
Amerykańskie przygody cz. 2 Przyjemne początki

Przystojniak podszedł i wyciągnął rękę. Przedstawił się jako Bryan. W Polsce imię może by i mnie rozbawiło, ale to były Stany, a ten koleś wyglądał w 100% na typowego, amerykańskiego faceta. Zapytałam go, dlaczego mnie podglądał, choć było to cokolwiek głupie pytanie, w końcu bezmyślnie sikałam na uboczu ogólnodostępnej drogi na terenie parku turystycznego. Cóż, czasami tak jest, że kontakty towarzyskie mają dziwne początki...

Więcej...
17.11.2016
Amerykańskie przygody cz. 1 Dziwne okoliczności

Kilkumiesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych obfitował we wrażenia, doświadczenia i przygody, które miały niebagatelny wpływ na kształtowanie mojego charakteru. Główną osią wyjazdu był jednak, całkiem niespodziewanie, seks. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak nieomal podzieliłam los dziewczyny umieszczającej darmowe anonse towarzyskie i jak w najgłębszych szczegółach wyglądały moje kontakty towarzyskie, ta historia opowie ją z ginekologiczną precyzją. Gdyby ktoś znajomy czytał te wyznania i znał mnie osobiście, z pewnością pomyślałby: „chyba nie znałem tej dziewczyny prywatnie!”.

            Zdałam maturę w jednym ze stołecznych liceów z dobrymi wynikami. Moi rodzice zarabiali dość dobrze, a ja – ich ukochana jedynaczka – mogłam liczyć na taryfę ulgową, jednak nigdy nie nadużywałam zaufania. Od miesięcy wspólnie planowaliśmy, że po zdanej maturze wyjadę do dziadków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Miałam udoskonalić język, zdać odpowiedni kurs potwierdzający moją, jak na młody wiek, bardzo dobrą znajomość angielskiego, a przy okazji zaliczyć jakiś kurs zawodowy. Wszystko po to, by po powrocie do Polski, na studia, mieć już w CV całkiem interesujące, zagraniczne pozycje. Plan podobał się mnie, moim rodzicom i stęsknionym dziadkom. Plan idealny?

Więcej...