Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
dziewczyny na telefon
25.09.2017
Wycieczka w pensjonacie Babel

Pensjonat Babel znajduję się u podnóża pięknego pasma górskiego na południu kraju. Goszczą w nim uczniowie trzeciej klasy liceum. Początek wiosny to idealny moment na ostatni wyjazd przed maturą. Z dowodem osobistym w kieszeni i porywami duszy – kontakty towarzyskie wśród młodych ludzi kipią od z trudem skrywanych emocji. Tej jednej nocy seks bierze górę nad rozsądkiem – zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Dziewczyny na wyjazdy biorą taką samą dawkę podniecenia co chłopcy. Musi się to skończyć upojnymi wrażeniami. Nadchodzi noc.

W pokoju nr 9 wychowawczyni klasy, Ewa, oplata nogami i rękoma umięśnione ciało nauczyciela WF – Jacka. Jacek jest w separacji, bo zbyt skwapliwie sprawdzał, jak wyglądają w praktyce spotkania sponsorowane. Łączy go to z niewiernym mężem Ewy, która odkryła sex anonse i jego dziwkarsko jedynie przez przypadek. Teraz jej wilgotną waginę penetruje obcy penis, chociaż znajomy w pewnym sensie, bo kolegi z pracy. Ewa poznaje pot i anatomię Jacka, a przy okazji smak zdrady. Jacek z pewnością podtrzymuje przy ścianie filigranowe ciało, do którego wzdycha połowa pokoju nauczycielskiego. Ten wyjazd to spełnienie marzeń i coś więcej, coś czego nie dają dziewczyny na telefon. Ciała zgrywają się we wspólnym rytmie. Ewa kurczowo obejmuje mężczyznę. Z trudem tłumi jęk towarzyszący szczytowaniu. Gdy dochodzi, przejeżdża paznokciami po plecach Jacka, który spodziewa się, że czeka go długa noc. Nie wie natomiast, jak daleko idące konsekwencje będzie miał wiosenny romans w pracy.

W tym samym czasie, za ścianą, nauczycielka języka, Maria, wyłapuje niemal nieuchwytne dźwięki rozkoszy zza ściany. Doskonale wie i wyobraża sobie, jak wygląda seks przy oddzielającej ją od pary ścianie. Nie może powstrzymać soków spływających obficie z głębin kobiecości. Jest samotna i przywykła do masturbacji. Słysząc stłumione jęki zza ściany, wsuwa sobie rękę do majtek i z wprawą pieści dojrzałą waginę. Już na studiach odkryła swój biseksualizm. Dlatego jednocześnie fantazjuje o jednym ze swoich uczniów, Olku, ale również przegląda jedną ręką oferty erotyczne w internecie, wyobrażając sobie seks w trójkącie – nauczycielka, uczeń i dziwka. Czy chłopak przystałby na sponsoring? Jaką dziewczynę zamieszczającą anonse wybrać? Dalsze fantazje przerywa obezwładniająca rozkosz. Trzy palce wchodzą coraz głębiej, by targnąć bezwładnym ciałem na łóżko. Laptop rzuca poświatę, ale Maria nadal się nie podnosi.

Podnosi się natomiast temperatura w pokoju nr 11. Na łóżku piętrowym gzi się osamotniona para. Krzysiek i Ewelina spotkali się w jednej klasie i zakochali bez pamięci. Oboje mieszkają w domach wielodzietnych, dlatego każda chwila samotności jest na wagę złota. Podczas gdy ich rówieśnicy zaczynają zamieszczać anonse towarzyskie aby poznać kogoś interesującego, oni mają tylko siebie i swoją nastoletnią miłość. Nie wiedzą, jak długo będą mieli jeszcze wolny pokój, dlatego oddają się pospiesznym rozkoszom. Leżą spleceni jak łyżeczka. Krzysztof, penetrując niezwykle ciasną cipkę, którą kocha, obejmuje nastoletnie, sprężyste piersi. Całuje szyję pojękującej Eweliny. Ta porusza jeszcze nie w pełni dojrzałymi biodrami starając dopasować się do języka miłości. Jeszcze nie wiedzą, że wystrzeliwujące, gorące nasienie przemieni się w człowieka. A testy maturalne połączą z testami ciążowymi. Teraz jednak cieszą się swoją rozkoszą. Pokój jest wolny jeszcze tylko przez chwilę. Dlaczego?

Dlatego, że koledzy Krzyśka z pokoju balują właśnie w pokoju nr 12. Gdyby nauczyciele nie skupiali się właśnie na tajemnicach własnego ciała, odkryliby niezwykłe kontakty towarzyskie pomiędzy młodymi uczniami. Gromada dziewcząt i chłopców, na dwa miesiące przed egzaminem dojrzałości, oddaje się uciechom. Aromat trawki i papierosów przy oknie, coraz mniej dyskretnie rozlewana wódka z wygazowaną colą, poker na pieniądze i wyzwania. Po chwili pulchna Ania zdejmuje stanik. Teraz robi to dla popisu, ale jeszcze nie wie, że za kilka lat będzie robiła podobne rzeczy za pieniądze, zamieszczając w internecie domowe seks taśmy i pisząc ogłoszenia towarzyskie. W kącie pokoju Antek zadowala Anetkę palcami, a ta obiecuje mu szybkiego loda w kiblu, który zwolni się, jeżeli Patryk opuści to pomieszczenie, w którym masturbuje się, bo odkrył, że jego sąsiadki zamieszczają w internecie darmowe ogłoszenia towarzyskie, czyli – sex oferty. Adam, który najgłośniej dopomina się o rozbieranego pokera, mobilizując dziewczyny do pójścia w ślady Ani jeszcze nie wie, że z przechwałek i zuchwałej postawy nie zawsze wiele wychodzi. Dowie się o tym, gdy w celu porzucenia statusu prawiczka będzie zwiedzał w czasie studiów najtańsze agencje towarzyskie.

Tak wygląda noc w Pensjonacie Babel. Młodzi wchodzą w życie, doświadczając pierwszych ekscesów i uniesień, poznając świat. Ich nauczyciele poznali już życie – dostając od niego nauczkę lub samemu krzywdząc innych. Dzisiejszej nocy liczy się jednak jedynie pospieszny, intensywny seks, bez znajomości jego przyszłych konsekwencji.

Powrót do listy

Zobacz również

17.11.2016
Amerykańskie przygody cz. 1 Dziwne okoliczności

Kilkumiesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych obfitował we wrażenia, doświadczenia i przygody, które miały niebagatelny wpływ na kształtowanie mojego charakteru. Główną osią wyjazdu był jednak, całkiem niespodziewanie, seks. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak nieomal podzieliłam los dziewczyny umieszczającej darmowe anonse towarzyskie i jak w najgłębszych szczegółach wyglądały moje kontakty towarzyskie, ta historia opowie ją z ginekologiczną precyzją. Gdyby ktoś znajomy czytał te wyznania i znał mnie osobiście, z pewnością pomyślałby: „chyba nie znałem tej dziewczyny prywatnie!”.

            Zdałam maturę w jednym ze stołecznych liceów z dobrymi wynikami. Moi rodzice zarabiali dość dobrze, a ja – ich ukochana jedynaczka – mogłam liczyć na taryfę ulgową, jednak nigdy nie nadużywałam zaufania. Od miesięcy wspólnie planowaliśmy, że po zdanej maturze wyjadę do dziadków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Miałam udoskonalić język, zdać odpowiedni kurs potwierdzający moją, jak na młody wiek, bardzo dobrą znajomość angielskiego, a przy okazji zaliczyć jakiś kurs zawodowy. Wszystko po to, by po powrocie do Polski, na studia, mieć już w CV całkiem interesujące, zagraniczne pozycje. Plan podobał się mnie, moim rodzicom i stęsknionym dziadkom. Plan idealny?

Więcej...
15.11.2016
Sponsoring w praktyce cz. 1 Nowe życie

Od zawsze miałam ogromną ambicję wyrwać się z niedającej perspektyw prowincji oraz domu, w którym czułam się niekochana i nieszanowana. Nawet nieźle się uczyłam – niestety bez odpowiedniego wsparcia finansowego nie miałam szans na regularne studiowanie w Warszawie. Byłam jednak na tyle zdesperowana, że mogłam zdobyć upragniony cel – godne warunki życia – nawet przez sex anonse. Mogłam podzielić los kolejnej dziewczyny na telefon, dawać ogłoszenia erotyczne i ciągnąć... no, w każdym razie ciągnąć z tego forsę.

Więcej...