Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
pamiętnik część 1
25.01.2016
Z pamiętnika quasi-sponsora cz. 1 Dzieło przypadku

Patrycja. Dobrze pamiętam jej niepewny wzrok przebiegający po tablicach informacyjnych na Dworcu Centralnym, kiedy zapytała mnie o drogę do stacji metra. Ten obraz utrwalił mi się na lata i choć wkrótce miałem dogłębnie poznać diametralnie inne oblicze tej namiętnej i tajemniczej dziewczyny, jej niepewność i pierwsze zderzenie z dorosłym, samodzielnym życiem w Warszawie pozostały we mnie i nigdy nie potrafiłem wyzwolić się z tej perspektywy. Pomimo, że nasze kontakty towarzyskie przybrały perwersyjną formę, a niewinność dziewczyny z prowincji uleciała niczym liście pod naporem stołecznego, listopadowego wiatru.

Miałem wtedy 35 lat i zasiadałem w zarządzie jednej z większych spółek akcyjnych w mojej branży. Lata edukacji, praktyk i staży nie poszły na marne, a spory spadek odziedziczony po rodzicach pozwolił nie tylko na rozwój biznesowy, ale również szereg inwestycji giełdowych i nieruchomościowych, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie osiągnąłem wysoki pułap. Miałem luksusowe auto, chociaż wciąż wolałem jeździć pociągiem. Wychowywałem się w dużym domu, wręcz willi – ale kochałem wynajdywać okazjonalne oferty na rynku i szybko powiększałem liczbę mieszkań, które wynajmowałem studentom, a czasem – na zasadzie kaprysu – zostawiałem dla siebie, wyprowadzając się z luksusowego apartamentowca.

            Mniej lub bardziej udane związki w przeszłości szybko wyperswadowały mi związywanie się na dłużej. Jako samotnik, nie potrafiłem przełamać swoich przyzwyczajeń i oddać komuś przestrzeń mojej prywatności. Odczuwałem presję otoczenia, lecz to tym bardziej zniechęcało mnie do szukania czegoś na stałe. Moje ułożone, choć pełne kontrastu życie nie obfitowało w namiętność – od czasu do czasu chodziłem na aranżowane randki, które niekiedy kończyły się kolacją ze śniadaniem. Naprawdę z rzadka, ale jednak, wynajdowałem sex anonse, które dawały mniej lub więcej rozrywki i odmiany od nudnej, stabilnej rzeczywistości. Częstokroć kończyłem jednak na brandzlowaniu się do zdjęć z portali zawierających te ogłoszenia erotyczne. Aczkolwiek jeżeli cofamy się do momentu, w którym spotkałem Patrycję, w moim życiu panowała totalna stagnacja. Praktycznie nie miałem czasu nawet na przygodne spotkania, a tygodniami, miesiącami przebywałem w delegacjach. Z jednej z nich wracałem pociągiem i... tak oto rozmawialiśmy stojąc na zatłoczonym, październikowym, jak zwykle brudnym peronie dworcowym.

            Zapytała o metro, chociaż już na pierwszy rzut oka wiedziałem, że zapewne nigdy nim nie jechała, a kolejną trudnością będzie wybór odpowiedniego biletu i pokonanie bramek, słowem – szybkie zrozumienie oczywistych, wydawałoby się, mechanizmów rządzących wielkomiejską komunikacją. Mając to na uwadze, będąc pod dużym wrażeniem jej urody i, krótkiej przecież, rozmowy, zaproponowałem, że pomogę, odprowadzę. Gdy upewniłem się, że faktycznie ostatni raz była w stolicy wraz z wycieczką szkolną – zaproponowałem podwiezienie we wskazane miejsce. Chociaż zaczęła protestować, mój wygląd (raczej niegroźny) i (jak mniemam) przyjazne usposobienie zwyciężyły nad niepewnością. Zapytałem się, gdzie zmierza. Okazało się, że chce dojechać do taniutkiego hostelu na obrzeżach miasta, którego adres miała zapisana na niewielkiej karteczce. Poza tym – szuka pracy. Dlaczego wyjechała – jak widać niezbyt przygotowana – pozostało wtedy tajemnicą. I tak naszą relację miały wypełniać tajemnice, ale ja też żyłem dość skrycie, więc nie prowokowało mnie to do zbędnych wątpliwości. Już w samochodzie (niezawodne Volvo) zapytała się, jakie są szanse na znalezienie pracy w stolicy i które anonse gwarantują zatrudnienie. Ze śmiechem odparłem, że na te trudne pytania mogę odpowiedzieć jedynie podczas wspólnego obiadu, na który ją zaprosiłem. Gdy wygłodniali podróżą (PKP chyba zapomniało o tradycji WARS-ów) pochłanialiśmy nasze porcje makaronów, miałem okazję przyjrzeć się jej postaci. Delikatne, wpadające w ciemną tonację blond włosy spięte w beztroski i bezpretensjonalny sposób, skromne ale gustownie dobrane ubrania (0 prowincji!), leżące na kształtnej sylwetce, obfitej w biuście i biodrach, ale szczupłej w pozostałych częściach. Słowem – piękna dziewczyna, w wieku studenckim, nie mająca w sobie nic z jakiejś dziewczyny na telefon, a jednak: wtedy, w tej knajpie, nad porcją pasty bolognese, poczułem potężną erekcję. I to podniecenie pozostało mi już na zawsze. Nie zawsze dosłownie, rzecz jasna. Ale wtedy, ze sztywnym członkiem i nieopuszczającym mnie stoickim spokojem, przyglądałem się jej pięknemu ciału i rysowałem w głowie plan. Plan doskonały, jak myślałem.

Powrót do listy

Zobacz również

15.11.2016
Sponsoring w praktyce cz. 1 Nowe życie

Od zawsze miałam ogromną ambicję wyrwać się z niedającej perspektyw prowincji oraz domu, w którym czułam się niekochana i nieszanowana. Nawet nieźle się uczyłam – niestety bez odpowiedniego wsparcia finansowego nie miałam szans na regularne studiowanie w Warszawie. Byłam jednak na tyle zdesperowana, że mogłam zdobyć upragniony cel – godne warunki życia – nawet przez sex anonse. Mogłam podzielić los kolejnej dziewczyny na telefon, dawać ogłoszenia erotyczne i ciągnąć... no, w każdym razie ciągnąć z tego forsę.

Więcej...
20.09.2016
Sąsiedzkie podglądanie cz. 1 Wpadka

Patryk wiódł niezbyt urozmaicone życie dojrzewającej eurosieroty. Pełnoletni, przygotowywał się do matury, podobnie jak większość rówieśników. Zajmował cały domek na przedmieściach, który pozostawili mu pod opiekę rodzice, którzy wybrali emigrację. Planowali sprzedaż domu na obrzeżu osiedla, tuż przy ścianie lasu, ale korzystne oferty autentyczne trafiały się bardzo rzadko, a pośrednik nie wykazywał się pracowitością.

Patryk nie miał dziewczyny, chociaż pierwsze doświadczenia seksualne były za nim. Czasami przeglądał darmowe anonse towarzyskie, marząc o zawiązaniu relacji, innym razem po prostu trzepał sobie konia, przeglądając seks anonse w internecie. Na początku wiosny, czytając ogłoszenia towarzyskie, zdumiał się widząc oferty erotyczne swoich...  seksownych sąsiadek. Faktycznie – dom na posesji obok zamieszkiwały dwie kobiety. Pierwsza była typowym MILFem, zadbana, nieco wyzywająca kobieta podchodząca pod czterdziestkę. Druga była młodsza i, z długimi blond włosami, wyglądała na imigrantkę zza wschodniej granicy. 

Więcej...