Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
pamiętnik część 1
25.01.2016
Z pamiętnika quasi-sponsora cz. 1 Dzieło przypadku

Patrycja. Dobrze pamiętam jej niepewny wzrok przebiegający po tablicach informacyjnych na Dworcu Centralnym, kiedy zapytała mnie o drogę do stacji metra. Ten obraz utrwalił mi się na lata i choć wkrótce miałem dogłębnie poznać diametralnie inne oblicze tej namiętnej i tajemniczej dziewczyny, jej niepewność i pierwsze zderzenie z dorosłym, samodzielnym życiem w Warszawie pozostały we mnie i nigdy nie potrafiłem wyzwolić się z tej perspektywy. Pomimo, że nasze kontakty towarzyskie przybrały perwersyjną formę, a niewinność dziewczyny z prowincji uleciała niczym liście pod naporem stołecznego, listopadowego wiatru.

Miałem wtedy 35 lat i zasiadałem w zarządzie jednej z większych spółek akcyjnych w mojej branży. Lata edukacji, praktyk i staży nie poszły na marne, a spory spadek odziedziczony po rodzicach pozwolił nie tylko na rozwój biznesowy, ale również szereg inwestycji giełdowych i nieruchomościowych, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie osiągnąłem wysoki pułap. Miałem luksusowe auto, chociaż wciąż wolałem jeździć pociągiem. Wychowywałem się w dużym domu, wręcz willi – ale kochałem wynajdywać okazjonalne oferty na rynku i szybko powiększałem liczbę mieszkań, które wynajmowałem studentom, a czasem – na zasadzie kaprysu – zostawiałem dla siebie, wyprowadzając się z luksusowego apartamentowca.

            Mniej lub bardziej udane związki w przeszłości szybko wyperswadowały mi związywanie się na dłużej. Jako samotnik, nie potrafiłem przełamać swoich przyzwyczajeń i oddać komuś przestrzeń mojej prywatności. Odczuwałem presję otoczenia, lecz to tym bardziej zniechęcało mnie do szukania czegoś na stałe. Moje ułożone, choć pełne kontrastu życie nie obfitowało w namiętność – od czasu do czasu chodziłem na aranżowane randki, które niekiedy kończyły się kolacją ze śniadaniem. Naprawdę z rzadka, ale jednak, wynajdowałem sex anonse, które dawały mniej lub więcej rozrywki i odmiany od nudnej, stabilnej rzeczywistości. Częstokroć kończyłem jednak na brandzlowaniu się do zdjęć z portali zawierających te ogłoszenia erotyczne. Aczkolwiek jeżeli cofamy się do momentu, w którym spotkałem Patrycję, w moim życiu panowała totalna stagnacja. Praktycznie nie miałem czasu nawet na przygodne spotkania, a tygodniami, miesiącami przebywałem w delegacjach. Z jednej z nich wracałem pociągiem i... tak oto rozmawialiśmy stojąc na zatłoczonym, październikowym, jak zwykle brudnym peronie dworcowym.

            Zapytała o metro, chociaż już na pierwszy rzut oka wiedziałem, że zapewne nigdy nim nie jechała, a kolejną trudnością będzie wybór odpowiedniego biletu i pokonanie bramek, słowem – szybkie zrozumienie oczywistych, wydawałoby się, mechanizmów rządzących wielkomiejską komunikacją. Mając to na uwadze, będąc pod dużym wrażeniem jej urody i, krótkiej przecież, rozmowy, zaproponowałem, że pomogę, odprowadzę. Gdy upewniłem się, że faktycznie ostatni raz była w stolicy wraz z wycieczką szkolną – zaproponowałem podwiezienie we wskazane miejsce. Chociaż zaczęła protestować, mój wygląd (raczej niegroźny) i (jak mniemam) przyjazne usposobienie zwyciężyły nad niepewnością. Zapytałem się, gdzie zmierza. Okazało się, że chce dojechać do taniutkiego hostelu na obrzeżach miasta, którego adres miała zapisana na niewielkiej karteczce. Poza tym – szuka pracy. Dlaczego wyjechała – jak widać niezbyt przygotowana – pozostało wtedy tajemnicą. I tak naszą relację miały wypełniać tajemnice, ale ja też żyłem dość skrycie, więc nie prowokowało mnie to do zbędnych wątpliwości. Już w samochodzie (niezawodne Volvo) zapytała się, jakie są szanse na znalezienie pracy w stolicy i które anonse gwarantują zatrudnienie. Ze śmiechem odparłem, że na te trudne pytania mogę odpowiedzieć jedynie podczas wspólnego obiadu, na który ją zaprosiłem. Gdy wygłodniali podróżą (PKP chyba zapomniało o tradycji WARS-ów) pochłanialiśmy nasze porcje makaronów, miałem okazję przyjrzeć się jej postaci. Delikatne, wpadające w ciemną tonację blond włosy spięte w beztroski i bezpretensjonalny sposób, skromne ale gustownie dobrane ubrania (0 prowincji!), leżące na kształtnej sylwetce, obfitej w biuście i biodrach, ale szczupłej w pozostałych częściach. Słowem – piękna dziewczyna, w wieku studenckim, nie mająca w sobie nic z jakiejś dziewczyny na telefon, a jednak: wtedy, w tej knajpie, nad porcją pasty bolognese, poczułem potężną erekcję. I to podniecenie pozostało mi już na zawsze. Nie zawsze dosłownie, rzecz jasna. Ale wtedy, ze sztywnym członkiem i nieopuszczającym mnie stoickim spokojem, przyglądałem się jej pięknemu ciału i rysowałem w głowie plan. Plan doskonały, jak myślałem.

Powrót do listy

Zobacz również

09.04.2016
Rodzaje kontaktów towarzyskich

Oferty towarzyskie są różne – tak jak różne są rodzaje relacji, w jakie można wchodzić wybierając seks anonse. Czasami wystarczy raz zadzwonić do dziewczyny na telefon – by otworzyć drzwi do długiej i wieloznacznej relacji, wspólnej przygody.

Sponsoring

Gdy przeglądasz darmowe anonse towarzyskie, niekoniecznie musi chodzić o oferty erotyczne. Być może jesteś bogatym, samotnym mężczyzną, nie mającym czasu i ochoty na tworzenie stałej, partnerskiej relacji. Poszukujesz jednak osoby, na której czas możesz liczyć w zamian za materialną pomoc: pieniądze na zakupy, opłacenie czynszu i czesnego na studiach, podróże. W takim układzie chodzi bardziej o stałe kontakty towarzyskie, a nie tylko seks – który oczywiście może stanowić jeden z elementów nieformalnej umowy z dziewczyną. Spotkania sponsorowane mogą odbywać się częściej lub rzadziej, krócej lub dłużej, w łóżku lub przy kolacji – pewnym jest jednak, że przy ich poszukiwaniach najważniejsze będą oferty autentyczne – dziewczyn, kobiet, które mają do zaofiarowania coś więcej, niż łóżkowe umiejętności.

Więcej...
10.03.2016
Na co zwracać uwagę przy wyborze seks ogłoszeń ?

Darmowe anonse towarzyskie w internecie stały się znaczącym ułatwieniem w aranżowaniu przelotnych znajomości. Sex ogłoszenia to jednak zawsze szereg wątpliwości – nigdy nie jesteśmy na 100 procentach pewni, czy informacje w nich zawarte są na pewno autentyczne. Dobry portal zawierający prywatne oferty dba o odpowiednie zbudowanie strony, tak, by wybór był maksymalnie transparentny i korzystny dla obu stron.

Przede wszystkim, dzwoniąc do dziewczyny na telefon, chcemy mieć pewność, że zdjęcia, którymi się promuje, są autentyczne i aktualne. Zbyt profesjonalne fotki nienaturalne tło albo zbyt dużo niejasnych elementów mogą budzić podejrzenia. Dlatego portal powinien być zaopatrzony w możliwość potwierdzania autentyczności zdjęć przez dotychczasowych klientów.

Więcej...