Rozkosze.pl
Najlepsze miejsce z anonsami towarzyskimi w sieci!
pamiętnik część 1
25.01.2016
Z pamiętnika quasi-sponsora cz. 1 Dzieło przypadku

Patrycja. Dobrze pamiętam jej niepewny wzrok przebiegający po tablicach informacyjnych na Dworcu Centralnym, kiedy zapytała mnie o drogę do stacji metra. Ten obraz utrwalił mi się na lata i choć wkrótce miałem dogłębnie poznać diametralnie inne oblicze tej namiętnej i tajemniczej dziewczyny, jej niepewność i pierwsze zderzenie z dorosłym, samodzielnym życiem w Warszawie pozostały we mnie i nigdy nie potrafiłem wyzwolić się z tej perspektywy. Pomimo, że nasze kontakty towarzyskie przybrały perwersyjną formę, a niewinność dziewczyny z prowincji uleciała niczym liście pod naporem stołecznego, listopadowego wiatru.

Miałem wtedy 35 lat i zasiadałem w zarządzie jednej z większych spółek akcyjnych w mojej branży. Lata edukacji, praktyk i staży nie poszły na marne, a spory spadek odziedziczony po rodzicach pozwolił nie tylko na rozwój biznesowy, ale również szereg inwestycji giełdowych i nieruchomościowych, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie osiągnąłem wysoki pułap. Miałem luksusowe auto, chociaż wciąż wolałem jeździć pociągiem. Wychowywałem się w dużym domu, wręcz willi – ale kochałem wynajdywać okazjonalne oferty na rynku i szybko powiększałem liczbę mieszkań, które wynajmowałem studentom, a czasem – na zasadzie kaprysu – zostawiałem dla siebie, wyprowadzając się z luksusowego apartamentowca.

            Mniej lub bardziej udane związki w przeszłości szybko wyperswadowały mi związywanie się na dłużej. Jako samotnik, nie potrafiłem przełamać swoich przyzwyczajeń i oddać komuś przestrzeń mojej prywatności. Odczuwałem presję otoczenia, lecz to tym bardziej zniechęcało mnie do szukania czegoś na stałe. Moje ułożone, choć pełne kontrastu życie nie obfitowało w namiętność – od czasu do czasu chodziłem na aranżowane randki, które niekiedy kończyły się kolacją ze śniadaniem. Naprawdę z rzadka, ale jednak, wynajdowałem sex anonse, które dawały mniej lub więcej rozrywki i odmiany od nudnej, stabilnej rzeczywistości. Częstokroć kończyłem jednak na brandzlowaniu się do zdjęć z portali zawierających te ogłoszenia erotyczne. Aczkolwiek jeżeli cofamy się do momentu, w którym spotkałem Patrycję, w moim życiu panowała totalna stagnacja. Praktycznie nie miałem czasu nawet na przygodne spotkania, a tygodniami, miesiącami przebywałem w delegacjach. Z jednej z nich wracałem pociągiem i... tak oto rozmawialiśmy stojąc na zatłoczonym, październikowym, jak zwykle brudnym peronie dworcowym.

            Zapytała o metro, chociaż już na pierwszy rzut oka wiedziałem, że zapewne nigdy nim nie jechała, a kolejną trudnością będzie wybór odpowiedniego biletu i pokonanie bramek, słowem – szybkie zrozumienie oczywistych, wydawałoby się, mechanizmów rządzących wielkomiejską komunikacją. Mając to na uwadze, będąc pod dużym wrażeniem jej urody i, krótkiej przecież, rozmowy, zaproponowałem, że pomogę, odprowadzę. Gdy upewniłem się, że faktycznie ostatni raz była w stolicy wraz z wycieczką szkolną – zaproponowałem podwiezienie we wskazane miejsce. Chociaż zaczęła protestować, mój wygląd (raczej niegroźny) i (jak mniemam) przyjazne usposobienie zwyciężyły nad niepewnością. Zapytałem się, gdzie zmierza. Okazało się, że chce dojechać do taniutkiego hostelu na obrzeżach miasta, którego adres miała zapisana na niewielkiej karteczce. Poza tym – szuka pracy. Dlaczego wyjechała – jak widać niezbyt przygotowana – pozostało wtedy tajemnicą. I tak naszą relację miały wypełniać tajemnice, ale ja też żyłem dość skrycie, więc nie prowokowało mnie to do zbędnych wątpliwości. Już w samochodzie (niezawodne Volvo) zapytała się, jakie są szanse na znalezienie pracy w stolicy i które anonse gwarantują zatrudnienie. Ze śmiechem odparłem, że na te trudne pytania mogę odpowiedzieć jedynie podczas wspólnego obiadu, na który ją zaprosiłem. Gdy wygłodniali podróżą (PKP chyba zapomniało o tradycji WARS-ów) pochłanialiśmy nasze porcje makaronów, miałem okazję przyjrzeć się jej postaci. Delikatne, wpadające w ciemną tonację blond włosy spięte w beztroski i bezpretensjonalny sposób, skromne ale gustownie dobrane ubrania (0 prowincji!), leżące na kształtnej sylwetce, obfitej w biuście i biodrach, ale szczupłej w pozostałych częściach. Słowem – piękna dziewczyna, w wieku studenckim, nie mająca w sobie nic z jakiejś dziewczyny na telefon, a jednak: wtedy, w tej knajpie, nad porcją pasty bolognese, poczułem potężną erekcję. I to podniecenie pozostało mi już na zawsze. Nie zawsze dosłownie, rzecz jasna. Ale wtedy, ze sztywnym członkiem i nieopuszczającym mnie stoickim spokojem, przyglądałem się jej pięknemu ciału i rysowałem w głowie plan. Plan doskonały, jak myślałem.

Powrót do listy

Zobacz również

17.11.2016
Amerykańskie przygody cz. 1 Dziwne okoliczności

Kilkumiesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych obfitował we wrażenia, doświadczenia i przygody, które miały niebagatelny wpływ na kształtowanie mojego charakteru. Główną osią wyjazdu był jednak, całkiem niespodziewanie, seks. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak nieomal podzieliłam los dziewczyny umieszczającej darmowe anonse towarzyskie i jak w najgłębszych szczegółach wyglądały moje kontakty towarzyskie, ta historia opowie ją z ginekologiczną precyzją. Gdyby ktoś znajomy czytał te wyznania i znał mnie osobiście, z pewnością pomyślałby: „chyba nie znałem tej dziewczyny prywatnie!”.

            Zdałam maturę w jednym ze stołecznych liceów z dobrymi wynikami. Moi rodzice zarabiali dość dobrze, a ja – ich ukochana jedynaczka – mogłam liczyć na taryfę ulgową, jednak nigdy nie nadużywałam zaufania. Od miesięcy wspólnie planowaliśmy, że po zdanej maturze wyjadę do dziadków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Miałam udoskonalić język, zdać odpowiedni kurs potwierdzający moją, jak na młody wiek, bardzo dobrą znajomość angielskiego, a przy okazji zaliczyć jakiś kurs zawodowy. Wszystko po to, by po powrocie do Polski, na studia, mieć już w CV całkiem interesujące, zagraniczne pozycje. Plan podobał się mnie, moim rodzicom i stęsknionym dziadkom. Plan idealny?

Więcej...
15.11.2016
Sponsoring w praktyce cz. 1 Nowe życie

Od zawsze miałam ogromną ambicję wyrwać się z niedającej perspektyw prowincji oraz domu, w którym czułam się niekochana i nieszanowana. Nawet nieźle się uczyłam – niestety bez odpowiedniego wsparcia finansowego nie miałam szans na regularne studiowanie w Warszawie. Byłam jednak na tyle zdesperowana, że mogłam zdobyć upragniony cel – godne warunki życia – nawet przez sex anonse. Mogłam podzielić los kolejnej dziewczyny na telefon, dawać ogłoszenia erotyczne i ciągnąć... no, w każdym razie ciągnąć z tego forsę.

Więcej...